TE30A2402C01
Ault / SL PowerAult / SL Power
Ault / SL Power
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TE30A2402C01
Gamintojas / Gamintojas: Ault / SL Power
Prekės aprašymas AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 32W
Duomenų lapai: TE30A2402C01.pdf
  • Pranešimas
TE30A2402C01 specifikacijos
Dalies numeris TE30A2402C01 Gamintojas Ault / SL Power
apibūdinimas AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 32W "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 5418 pcs Duomenų lapas TE30A2402C01.pdf
Įtampa - išvestis 24V Įtampa - įėjimas 90 ~ 264 VAC
Dydis / Matmenys 3.78" L x 2.17" W x 1.32" H (96.0mm x 55.0mm x 33.6mm) Serija TE30 (30W)
Naudojamas regionas North America Galia (vatais) 32W
Polarizacija Positive Center Išvesties jungtis Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Darbinė temperatūra -20°C ~ 70°C Nėra apkrovos energijos suvartojimo 100mW (Max)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks Įvesties tipas Multi-Blade (Single Blade Included)
Įvesties jungtis NEMA 1-15P Forma Wall Mount
Efektyvumas Level VI Išsamus aprašymas 24V 32W AC/DC External Wall Mount Adapter Multi-Blade (Single Blade Included) Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 1.33A Laido ilgis 57" (1.45m)