TE30A1203C01
Ault / SL PowerAult / SL Power
TE30A1203C01 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TE30A1203C01
Gamintojas / Gamintojas: Ault / SL Power
Prekės aprašymas AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 30W
Duomenų lapai: 1.TE30A1203C01.pdf2.TE30A1203C01.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
250 pcs
  • Pranešimas
TE30A1203C01 specifikacijos
Dalies numeris TE30A1203C01 Gamintojas Ault / SL Power
apibūdinimas AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 30W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5826 pcs Duomenų lapas 1.TE30A1203C01.pdf2.TE30A1203C01.pdf
Svoris 0.551 lb (249.93g) Įtampa - išvestis 12V
Įtampa - įėjimas 90 ~ 264 VAC Dydis / Matmenys 3.78" L x 2.17" W x 1.32" H (96.0mm x 55.0mm x 33.6mm)
Serija TE30 (30W) Naudojamas regionas North America
Galia (vatais) 30W Polarizacija Positive Center
Išvesties jungtis Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm Darbinė temperatūra -20°C ~ 40°C
Nėra apkrovos energijos suvartojimo 100mW (Max) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvesties tipas Fixed Blade
Įvesties jungtis NEMA 1-15P Forma Wall Mount
Efektyvumas Level VI Išsamus aprašymas 12V 30W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 2.5A Laido ilgis 4.7' (1.45m)