TE20A1803C01
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TE20A1803C01
Gamintojas / Gamintojas: Ault / SL Power
Prekės aprašymas AC/DC WALL MOUNT ADAPTER
Duomenų lapai: 1.TE20A1803C01.pdf2.TE20A1803C01.pdf
  • Pranešimas
TE20A1803C01 specifikacijos
Dalies numeris TE20A1803C01 Gamintojas Ault / SL Power
apibūdinimas AC/DC WALL MOUNT ADAPTER "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 7032 pcs Duomenų lapas 1.TE20A1803C01.pdf2.TE20A1803C01.pdf
Įtampa - išvestis - Įtampa - įėjimas 90 ~ 264 VAC
Dydis / Matmenys 3.31" L x 1.85" W x 1.50" H (84.0mm x 47.0mm x 38.0mm) Serija TE20 (20W)
Naudojamas regionas North America Polarizacija Positive Center
Išvesties jungtis Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm Darbinė temperatūra -20°C ~ 70°C
Nėra apkrovos energijos suvartojimo 100mW (Max) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks
Įvesties tipas Multi-Blade (Single Blade Included) Įvesties jungtis NEMA 1-15P
Forma Wall Mount Efektyvumas Level VI
Laido ilgis 59" (1.50m) Patvirtinimai CE