TE20A0602C01
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TE20A0602C01
Gamintojas / Gamintojas: Ault / SL Power
Prekės aprašymas AC/DC WALL MNT ADAPTER 5.9V 15W
Duomenų lapai: TE20A0602C01.pdf
  • Pranešimas
TE20A0602C01 specifikacijos
Dalies numeris TE20A0602C01 Gamintojas Ault / SL Power
apibūdinimas AC/DC WALL MNT ADAPTER 5.9V 15W "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 8795 pcs Duomenų lapas TE20A0602C01.pdf
Įtampa - išvestis 5.9V Įtampa - įėjimas 90 ~ 264 VAC
Dydis / Matmenys 3.31" L x 1.85" W x 1.50" H (84.0mm x 47.0mm x 38.0mm) Serija TE20 (20W)
Naudojamas regionas North America Galia (vatais) 15W
Polarizacija Positive Center Išvesties jungtis Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Darbinė temperatūra -20°C ~ 70°C Nėra apkrovos energijos suvartojimo 100mW (Max)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks Įvesties tipas Multi-Blade (Single Blade Included)
Įvesties jungtis NEMA 1-15P Forma Wall Mount
Efektyvumas Level VI Išsamus aprašymas 5.9V 15W AC/DC External Wall Mount Adapter Multi-Blade (Single Blade Included) Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 2.5A Laido ilgis 59" (1.50m)