TE10A2403C01
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TE10A2403C01
Gamintojas / Gamintojas: Ault / SL Power
Prekės aprašymas AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 12W
Duomenų lapai: 1.TE10A2403C01.pdf2.TE10A2403C01.pdf
  • Pranešimas
TE10A2403C01 specifikacijos
Dalies numeris TE10A2403C01 Gamintojas Ault / SL Power
apibūdinimas AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 12W "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 8846 pcs Duomenų lapas 1.TE10A2403C01.pdf2.TE10A2403C01.pdf
Įtampa - išvestis 24V Įtampa - įėjimas 90 ~ 264 VAC
Dydis / Matmenys 3.31" L x 1.85" W x 1.50" H (84.0mm x 47.0mm x 38.0mm) Serija TE10 (10W)
Naudojamas regionas North America Galia (vatais) 12W
Polarizacija Positive Center Išvesties jungtis Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Darbinė temperatūra -20°C ~ 70°C Nėra apkrovos energijos suvartojimo 100mW (Max)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks Įvesties tipas Multi-Blade (Single Blade Included)
Įvesties jungtis NEMA 1-15P Forma Wall Mount
Efektyvumas Level VI Išsamus aprašymas 24V 12W AC/DC External Wall Mount Adapter Multi-Blade (Single Blade Included) Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 500mA Laido ilgis 59" (1.50m)