PW300KA0012F01
Ault / SL PowerAult / SL Power
PW300KA0012F01 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PW300KA0012F01
Gamintojas / Gamintojas: Ault / SL Power
Prekės aprašymas AC/DC DESKTOP ADAPTER 5V 12V 50W
Duomenų lapai: 1.PW300KA0012F01.pdf2.PW300KA0012F01.pdf
  • Pranešimas
PW300KA0012F01 specifikacijos
Dalies numeris PW300KA0012F01 Gamintojas Ault / SL Power
apibūdinimas AC/DC DESKTOP ADAPTER 5V 12V 50W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4544 pcs Duomenų lapas 1.PW300KA0012F01.pdf2.PW300KA0012F01.pdf
Svoris 1 lb (453.59g) Įtampa - išvestis 5V, 12V
Įtampa - įėjimas 100 ~ 240 VAC Dydis / Matmenys 5.87" L x 3.34" W x 2.00" H (149.0mm x 86.0mm x 51.0mm)
Serija PW300 (50W) Naudojamas regionas International
Galia (vatais) 32W Polarizacija -
Išvesties jungtis DIN, 5 Pin Darbinė temperatūra 0°C ~ 50°C
Nėra apkrovos energijos suvartojimo 500mW (Max) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Įvesties tipas Cord (Sold Separately) Įvesties jungtis IEC 320-C14
Forma Desktop (Class I) Efektyvumas 75%
Išsamus aprašymas 5V, 12V 32W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input Dabartinis - išvestis (maks.) 4A, 1A
Laido ilgis 36" (0.91m) Patvirtinimai CE