PW180KA4800F01
Ault / SL PowerAult / SL Power
PW180KA4800F01 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PW180KA4800F01
Gamintojas / Gamintojas: Ault / SL Power
Prekės aprašymas POE INJECTOR 20W 48V DESKTOP
Duomenų lapai: PW180KA4800F01.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
250 pcs
  • Pranešimas
PW180KA4800F01 specifikacijos
Dalies numeris PW180KA4800F01 Gamintojas Ault / SL Power
apibūdinimas POE INJECTOR 20W 48V DESKTOP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 8584 pcs Duomenų lapas PW180KA4800F01.pdf
Svoris 0.353 lb (160.12g) Įtampa - išvestis 48V
Įtampa - įėjimas 100 ~ 250 VAC Įveskite Midspan Injector
Dydis / Matmenys 3.98" L x 2.40" W x 1.35" H (101.0mm x 61.5mm x 34.2mm) Serija PW180KA
Galia (vatais) - per uostą 20W Išvesties jungtis RJ45 (Data, Power)
Kiti vardai 271-2476 Darbinė temperatūra 0°C ~ 40°C
Poros skaičius 1 Pastaba AC Power Cord Sold Separately
Montavimo tipas Desktop "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Įvesties jungtis IEC 320-C14 funkcijos OCP
Efektyvumas 70% Išsamus aprašymas 48V Power Over Ethernet (POE) 1 Port Midspan Injector 10/100 Mbps Data Rate
Duomenų perdavimo sparta 10/100 Mbps Dabartinis - rezultatas 400mA