PW153KB1803F01
Ault / SL PowerAult / SL Power
PW153KB1803F01 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PW153KB1803F01
Gamintojas / Gamintojas: Ault / SL Power
Prekės aprašymas AC/DC DESKTOP ADAPTER 18V 40W
Duomenų lapai: 1.PW153KB1803F01.pdf2.PW153KB1803F01.pdf
  • Pranešimas
PW153KB1803F01 specifikacijos
Dalies numeris PW153KB1803F01 Gamintojas Ault / SL Power
apibūdinimas AC/DC DESKTOP ADAPTER 18V 40W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4633 pcs Duomenų lapas 1.PW153KB1803F01.pdf2.PW153KB1803F01.pdf
Svoris - Įtampa - išvestis 18V
Įtampa - įėjimas 100 ~ 240 VAC Dydis / Matmenys 3.98" L x 2.40" W x 1.34" H (101.0mm x 61.0mm x 34.0mm)
Serija PW153KB (40W) Naudojamas regionas International
Galia (vatais) 40W Polarizacija Positive Center
Išvesties jungtis Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm Darbinė temperatūra 0°C ~ 40°C
Nėra apkrovos energijos suvartojimo 500mW (Max) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Įvesties tipas Cord (Sold Separately) Įvesties jungtis IEC 320-C14
Forma Desktop (Class I) Efektyvumas Level IV
Išsamus aprašymas 18V 40W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input Dabartinis - išvestis (maks.) 2.2A
Laido ilgis 70.9" (1.80m) Patvirtinimai CE, cULus