PENT1040B5600F01
Ault / SL PowerAult / SL Power
PENT1040B5600F01 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PENT1040B5600F01
Gamintojas / Gamintojas: Ault / SL Power
Prekės aprašymas AC/DC DESKTOP ADAPTER
Duomenų lapai: PENT1040B5600F01.pdf
  • Pranešimas
PENT1040B5600F01 specifikacijos
Dalies numeris PENT1040B5600F01 Gamintojas Ault / SL Power
Galimas kiekis 4019 pcs Duomenų lapas PENT1040B5600F01.pdf
Įtampa - išvestis 56V Įtampa - įėjimas 100 ~ 250 VAC
Įveskite Midspan Injector Dydis / Matmenys 5.24" L x 2.13" W x 1.42" H (133.1mm x 54.1mm x 36.1mm)
Serija PENT1040B Galia (vatais) - per uostą 40W
Išvesties jungtis RJ45 (Data, Power) Darbinė temperatūra 0°C ~ 40°C
Poros skaičius 1 Pastaba AC Power Cord Sold Separately
Montavimo tipas Desktop "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Įvesties jungtis IEC 320-C14 (Power), RJ45 (Data) funkcijos OCP, SCP
Efektyvumas 75.1% Išsamus aprašymas 56V Power Over Ethernet (POE) 1 Port Midspan Injector 10/100/1000 Mbps Data Rate
Duomenų perdavimo sparta 10/100/1000 Mbps Dabartinis - rezultatas 710mA