MW174KB2403F01
Ault / SL PowerAult / SL Power
MW174KB2403F01 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MW174KB2403F01
Gamintojas / Gamintojas: Ault / SL Power
Prekės aprašymas AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 65W
Duomenų lapai: 1.MW174KB2403F01.pdf2.MW174KB2403F01.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
MW174KB2403F01 specifikacijos
Dalies numeris MW174KB2403F01 Gamintojas Ault / SL Power
apibūdinimas AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 65W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2294 pcs Duomenų lapas 1.MW174KB2403F01.pdf2.MW174KB2403F01.pdf
Svoris - Įtampa - išvestis 24V
Įtampa - įėjimas 100 ~ 240 VAC Dydis / Matmenys 4.20" L x 2.60" W x 1.46" H (107.0mm x 66.0mm x 37.0mm)
Serija MW174KB (40-65W) Naudojamas regionas International
Galia (vatais) 65W Polarizacija Positive Center
Išvesties jungtis Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm Kiti vardai 271-2622
Darbinė temperatūra 0°C ~ 40°C Nėra apkrovos energijos suvartojimo 500mW (Max)
Įvesties tipas Cord (Sold Separately) Įvesties jungtis IEC 320-C14
Forma Desktop (Class I) Efektyvumas Level IV
Išsamus aprašymas 24V 65W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input Dabartinis - išvestis (maks.) 2.7A
Laido ilgis 59" (1.50m) Patvirtinimai CE, cURus