MLL15-0.2-A
Ault / SL PowerAult / SL Power
MLL15-0.2-A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MLL15-0.2-A
Gamintojas / Gamintojas: Ault / SL Power
Prekės aprašymas AC/DC CONVERTER +/-15V 6W
Duomenų lapai: MLL15-0.2-A.pdf
RoHs statusas Tiekėjas nenurodytas / Tiekėjas nenurodytas
  • Pranešimas
MLL15-0.2-A specifikacijos
Dalies numeris MLL15-0.2-A Gamintojas Ault / SL Power
apibūdinimas AC/DC CONVERTER +/-15V 6W "Lead Free Status / RoHS" statusas Tiekėjas nenurodytas / Tiekėjas nenurodytas
Galimas kiekis 5570 pcs Duomenų lapas MLL15-0.2-A.pdf
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas -15V Įtampa - išėjimas 1 15V
Įtampa - įėjimas 100 ~ 240 VAC Įveskite Linear
Dydis / Matmenys 4.25" L x 3.25" W x 1.70" H (180.0mm x 82.6mm x 43.2mm) Serija Linear L
Galia (vatais) 6W Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C (With Derating)
Išėjimų skaičius 2 Montavimo tipas Chassis Mount
funkcijos Adjustable Output, Remote Sense, Universal Input Efektyvumas 55%
Išsamus aprašymas Linear AC DC Converter 2 Output 15V -15V 200mA, 200mA 100 ~ 240 VAC Input Dabartinis - išvestis (maks.) 200mA, 200mA