MENB1050A1802F02
Ault / SL PowerAult / SL Power
MENB1050A1802F02 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MENB1050A1802F02
Gamintojas / Gamintojas: Ault / SL Power
Prekės aprašymas CUSTOM POWER SUPPLY 50W 18V
Duomenų lapai: MENB1050A1802F02.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
5 pcs
  • Pranešimas
MENB1050A1802F02 specifikacijos
Dalies numeris MENB1050A1802F02 Gamintojas Ault / SL Power
apibūdinimas CUSTOM POWER SUPPLY 50W 18V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1644 pcs Duomenų lapas MENB1050A1802F02.pdf
Svoris 0.882 lb (400.07g) Įtampa - išvestis 18V
Įtampa - įėjimas 100 ~ 240 VAC Dydis / Matmenys 4.25" L x 2.67" W x 1.28" H (108.0mm x 67.7mm x 32.5mm)
Serija MENB1050 (50W) Naudojamas regionas International
Galia (vatais) 50W Polarizacija Positive Center
Išvesties jungtis Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm Kiti vardai Q6994362
Darbinė temperatūra 0°C ~ 40°C Nėra apkrovos energijos suvartojimo 300mW (Max)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvesties tipas Cord (Sold Separately)
Įvesties jungtis IEC 320-C14 Forma Desktop (Class I)
Efektyvumas Level V Išsamus aprašymas 18V 50W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 2.8A Laido ilgis 57" (1.45m)