MENB1030A4803C01
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MENB1030A4803C01
Gamintojas / Gamintojas: Ault / SL Power
Prekės aprašymas AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 48V 30W
Duomenų lapai: 1.MENB1030A4803C01.pdf2.MENB1030A4803C01.pdf
  • Pranešimas
MENB1030A4803C01 specifikacijos
Dalies numeris MENB1030A4803C01 Gamintojas Ault / SL Power
apibūdinimas AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 48V 30W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4388 pcs Duomenų lapas 1.MENB1030A4803C01.pdf2.MENB1030A4803C01.pdf
Svoris 0.441 lb (200.03g) Įtampa - išvestis 48V
Įtampa - įėjimas 100 ~ 240 VAC Dydis / Matmenys 3.76" L x 2.13" W x 1.22" H (95.5mm x 54.0mm x 31.0mm)
Serija MENB1030 (30W) Naudojamas regionas North America
Galia (vatais) 30W Polarizacija Positive Center
Išvesties jungtis Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm Kiti vardai 271-2759
Darbinė temperatūra -20°C ~ 40°C Nėra apkrovos energijos suvartojimo 100mW (Max)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvesties tipas Fixed Blade
Įvesties jungtis NEMA 1-15P Forma Wall Mount
Efektyvumas Level VI Išsamus aprašymas 48V 30W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 630mA Laido ilgis 59" (1.50m)