MENB1030A0540C01
Ault / SL PowerAult / SL Power
Ault / SL Power
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MENB1030A0540C01
Gamintojas / Gamintojas: Ault / SL Power
Prekės aprašymas AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 5V 30W
Duomenų lapai: 1.MENB1030A0540C01.pdf2.MENB1030A0540C01.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
MENB1030A0540C01 specifikacijos
Dalies numeris MENB1030A0540C01 Gamintojas Ault / SL Power
apibūdinimas AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 5V 30W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1586 pcs Duomenų lapas 1.MENB1030A0540C01.pdf2.MENB1030A0540C01.pdf
Svoris 0.441 lb (200.03g) Įtampa - išvestis 5V
Įtampa - įėjimas 100 ~ 240 VAC Dydis / Matmenys 3.76" L x 2.13" W x 1.22" H (95.5mm x 54.0mm x 31.0mm)
Serija MENB1030 (30W) Naudojamas regionas North America
Galia (vatais) 20W Polarizacija Positive Center
Išvesties jungtis Barrel Plug R/A, 2.0mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm Darbinė temperatūra -20°C ~ 40°C
Nėra apkrovos energijos suvartojimo 100mW (Max) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Įvesties tipas Fixed Blade Įvesties jungtis NEMA 1-15P
Forma Wall Mount Efektyvumas Level V
Išsamus aprašymas 5V 20W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input Dabartinis - išvestis (maks.) 4A
Laido ilgis 59" (1.50m) Patvirtinimai CE, cURus