ME90A2423F02
Ault / SL PowerAult / SL Power
Ault / SL Power
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ME90A2423F02
Gamintojas / Gamintojas: Ault / SL Power
Prekės aprašymas AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 90W
Duomenų lapai: 1.ME90A2423F02.pdf2.ME90A2423F02.pdf
  • Pranešimas
ME90A2423F02 specifikacijos
Dalies numeris ME90A2423F02 Gamintojas Ault / SL Power
apibūdinimas AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 90W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1604 pcs Duomenų lapas 1.ME90A2423F02.pdf2.ME90A2423F02.pdf
Svoris 1.323 lb (600.0g) Įtampa - išvestis 24V
Įtampa - įėjimas 100 ~ 240 VAC Dydis / Matmenys 5.91" L x 2.58" W x 1.34" H (150.0mm x 65.5mm x 34.0mm)
Serija ME90 (90W) Naudojamas regionas International
Galia (vatais) 90W Polarizacija -
Išvesties jungtis DIN, 8 Pin Kiti vardai 271-3054
Darbinė temperatūra -20°C ~ 50°C (With Derating) Nėra apkrovos energijos suvartojimo 210mW (Max)
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvesties tipas Cord (Sold Separately)
Įvesties jungtis IEC 320-C14 Forma Desktop (Class I)
Efektyvumas Level VI Išsamus aprašymas 24V 90W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 3.75A Laido ilgis 45.3" (1.15m)