ME40A1202Q01
Ault / SL PowerAult / SL Power
ME40A1202Q01 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ME40A1202Q01
Gamintojas / Gamintojas: Ault / SL Power
Prekės aprašymas AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 40W
Duomenų lapai: 1.ME40A1202Q01.pdf2.ME40A1202Q01.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
300 pcs
  • Pranešimas
ME40A1202Q01 specifikacijos
Dalies numeris ME40A1202Q01 Gamintojas Ault / SL Power
apibūdinimas AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 40W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3995 pcs Duomenų lapas 1.ME40A1202Q01.pdf2.ME40A1202Q01.pdf
Svoris 0.551 lb (249.93g) Įtampa - išvestis 12V
Įtampa - įėjimas 90 ~ 264 VAC Dydis / Matmenys 3.76" L x 2.13" W x 1.22" H (95.5mm x 54.0mm x 31.0mm)
Serija ME40 (40W) Naudojamas regionas International
Galia (vatais) 41W Polarizacija Positive Center
Išvesties jungtis Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm Darbinė temperatūra -20°C ~ 50°C
Nėra apkrovos energijos suvartojimo 100mW (Max) Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Įvesties tipas Cord (Sold Separately) Įvesties jungtis IEC 320-C18
Forma Desktop (Class II) Efektyvumas Level VI
Išsamus aprašymas 12V 41W AC/DC External Desktop (Class II) Adapter Cord (Sold Separately) Input Dabartinis - išvestis (maks.) 3.4A