ME30A4802C01
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ME30A4802C01
Gamintojas / Gamintojas: Ault / SL Power
Prekės aprašymas AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 48V 30W
Duomenų lapai: ME30A4802C01.pdf
  • Pranešimas
ME30A4802C01 specifikacijos
Dalies numeris ME30A4802C01 Gamintojas Ault / SL Power
apibūdinimas AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 48V 30W "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 5331 pcs Duomenų lapas ME30A4802C01.pdf
Įtampa - išvestis 48V Įtampa - įėjimas 90 ~ 264 VAC
Dydis / Matmenys 3.76" L x 2.13" W x 1.32" H (95.5mm x 54.0mm x 33.6mm) Serija ME30 (30W)
Naudojamas regionas North America Galia (vatais) 30W
Polarizacija Positive Center Išvesties jungtis Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Darbinė temperatūra -20°C ~ 70°C Nėra apkrovos energijos suvartojimo 100mW (Max)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks Įvesties tipas Multi-Blade (Single Blade Included)
Įvesties jungtis NEMA 1-15P Forma Wall Mount
Efektyvumas Level VI Išsamus aprašymas 48V 30W AC/DC External Wall Mount Adapter Multi-Blade (Single Blade Included) Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 630mA Laido ilgis 57" (1.45m)