ME30A2402F01
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ME30A2402F01
Gamintojas / Gamintojas: Ault / SL Power
Prekės aprašymas AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 32W
Duomenų lapai: ME30A2402F01.pdf
  • Pranešimas
ME30A2402F01 specifikacijos
Dalies numeris ME30A2402F01 Gamintojas Ault / SL Power
apibūdinimas AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 32W "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 4562 pcs Duomenų lapas ME30A2402F01.pdf
Įtampa - išvestis 24V Įtampa - įėjimas 90 ~ 264 VAC
Dydis / Matmenys 3.76" L x 2.13" W x 1.22" H (95.5mm x 54.0mm x 31.0mm) Serija ME30 (30W)
Naudojamas regionas International Galia (vatais) 32W
Polarizacija Positive Center Išvesties jungtis Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Darbinė temperatūra -20°C ~ 70°C Nėra apkrovos energijos suvartojimo 100mW (Max)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks Įvesties tipas Cord (Sold Separately)
Įvesties jungtis IEC 320-C14 Forma Desktop (Class I)
Efektyvumas Level VI Išsamus aprašymas 24V 32W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 1.33A Laido ilgis 57" (1.45m)