ME30A1202N01
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ME30A1202N01
Gamintojas / Gamintojas: Ault / SL Power
Prekės aprašymas AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 30W
Duomenų lapai: ME30A1202N01.pdf
  • Pranešimas
ME30A1202N01 specifikacijos
Dalies numeris ME30A1202N01 Gamintojas Ault / SL Power
apibūdinimas AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 30W "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 4383 pcs Duomenų lapas ME30A1202N01.pdf
Įtampa - išvestis 12V Įtampa - įėjimas 90 ~ 264 VAC
Dydis / Matmenys 3.76" L x 2.13" W x 1.22" H (95.5mm x 54.0mm x 31.0mm) Serija ME30 (30W)
Naudojamas regionas International Galia (vatais) 30W
Polarizacija Positive Center Išvesties jungtis Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Darbinė temperatūra -20°C ~ 70°C Nėra apkrovos energijos suvartojimo 100mW (Max)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks Įvesties tipas Cord (Sold Separately)
Įvesties jungtis IEC 320-C8 Forma Desktop (Class II)
Efektyvumas Level VI Išsamus aprašymas 12V 30W AC/DC External Desktop (Class II) Adapter Cord (Sold Separately) Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 2.5A Laido ilgis 57" (1.45m)