ME30A0502Q01
Ault / SL PowerAult / SL Power
Ault / SL Power
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ME30A0502Q01
Gamintojas / Gamintojas: Ault / SL Power
Prekės aprašymas AC/DC DESKTOP ADAPTER 5V 20W
Duomenų lapai: ME30A0502Q01.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
250 pcs
  • Pranešimas
ME30A0502Q01 specifikacijos
Dalies numeris ME30A0502Q01 Gamintojas Ault / SL Power
apibūdinimas AC/DC DESKTOP ADAPTER 5V 20W "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 4227 pcs Duomenų lapas ME30A0502Q01.pdf
Įtampa - išvestis 5V Įtampa - įėjimas 90 ~ 264 VAC
Dydis / Matmenys 3.76" L x 2.13" W x 1.22" H (95.5mm x 54.0mm x 31.0mm) Serija ME30 (30W)
Naudojamas regionas International Galia (vatais) 20W
Polarizacija Positive Center Išvesties jungtis Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Darbinė temperatūra -20°C ~ 70°C Nėra apkrovos energijos suvartojimo 100mW (Max)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks Įvesties tipas Cord (Sold Separately)
Įvesties jungtis IEC 320-C18 Forma Desktop (Class II)
Efektyvumas Level VI Išsamus aprašymas 5V 20W AC/DC External Desktop (Class II) Adapter Cord (Sold Separately) Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 4A Laido ilgis 57" (1.45m)