ME20A2403F01
Ault / SL PowerAult / SL Power
Ault / SL Power
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ME20A2403F01
Gamintojas / Gamintojas: Ault / SL Power
Prekės aprašymas AC/DC DESKTOP ADAPTER
Duomenų lapai: 1.ME20A2403F01.pdf2.ME20A2403F01.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
250 pcs
  • Pranešimas
ME20A2403F01 specifikacijos
Dalies numeris ME20A2403F01 Gamintojas Ault / SL Power
Galimas kiekis 6810 pcs Duomenų lapas 1.ME20A2403F01.pdf2.ME20A2403F01.pdf
Svoris - Įtampa - išvestis 24V
Įtampa - įėjimas 90 ~ 264 VAC Dydis / Matmenys 3.31" L x 1.85" W x 1.22" H (84.0mm x 47.0mm x 31.0mm)
Serija ME20 (20W) Naudojamas regionas International
Galia (vatais) 20W Polarizacija Positive Center
Išvesties jungtis Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm Darbinė temperatūra -20°C ~ 50°C
Nėra apkrovos energijos suvartojimo 100mW (Max) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvesties tipas Cord (Sold Separately)
Įvesties jungtis IEC 320-C14 Forma Desktop (Class I)
Efektyvumas Level VI Išsamus aprašymas 24V 20W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 830mA Laido ilgis 59" (1.50m)