ME20A0703B01
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ME20A0703B01
Gamintojas / Gamintojas: Ault / SL Power
Prekės aprašymas AC/DC WALL MOUNT ADAPTER
Duomenų lapai: 1.ME20A0703B01.pdf2.ME20A0703B01.pdf
  • Pranešimas
ME20A0703B01 specifikacijos
Dalies numeris ME20A0703B01 Gamintojas Ault / SL Power
Galimas kiekis 6992 pcs Duomenų lapas 1.ME20A0703B01.pdf2.ME20A0703B01.pdf
Svoris - Įtampa - išvestis 7.5V
Įtampa - įėjimas 90 ~ 264 VAC Dydis / Matmenys 3.31" L x 1.85" W x 1.50" H (84.0mm x 47.0mm x 38.0mm)
Serija ME20 (20W) Naudojamas regionas North America
Galia (vatais) 15W Polarizacija Positive Center
Išvesties jungtis Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm Darbinė temperatūra -20°C ~ 50°C
Nėra apkrovos energijos suvartojimo 100mW (Max) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks
Įvesties jungtis NEMA 1-15P, Multi-Blade (Sold Separately) Forma Wall Mount
Efektyvumas Level VI Išsamus aprašymas 7.5V 15W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade, Multi-Blade (Sold Separately) Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 2A Laido ilgis 59" (1.50m)