ME10A0903B01
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ME10A0903B01
Gamintojas / Gamintojas: Ault / SL Power
Prekės aprašymas AC/DC WALL MOUNT ADAPTER
Duomenų lapai: 1.ME10A0903B01.pdf2.ME10A0903B01.pdf
  • Pranešimas
ME10A0903B01 specifikacijos
Dalies numeris ME10A0903B01 Gamintojas Ault / SL Power
Galimas kiekis 4125 pcs Duomenų lapas 1.ME10A0903B01.pdf2.ME10A0903B01.pdf
Svoris - Įtampa - išvestis 9V
Įtampa - įėjimas 90 ~ 264 VAC Dydis / Matmenys 3.31" L x 1.85" W x 1.50" H (84.0mm x 47.0mm x 38.0mm)
Serija ME10 (10W) Naudojamas regionas North America
Galia (vatais) 9.9W Polarizacija Positive Center
Išvesties jungtis Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm Darbinė temperatūra -20°C ~ 50°C
Nėra apkrovos energijos suvartojimo 100mW (Max) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Forma Wall Mount Efektyvumas Level VI
Išsamus aprašymas 9V 9.9W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade, Multi-Blade (Sold Separately) Input Dabartinis - išvestis (maks.) 1.1A
Laido ilgis 59" (1.50m) Patvirtinimai CE, cURus, DEMKO