ME10A0702B01
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ME10A0702B01
Gamintojas / Gamintojas: Ault / SL Power
Prekės aprašymas AC/DC WALL MNT ADPTR 7.5V 9.75W
Duomenų lapai: ME10A0702B01.pdf
  • Pranešimas
ME10A0702B01 specifikacijos
Dalies numeris ME10A0702B01 Gamintojas Ault / SL Power
apibūdinimas AC/DC WALL MNT ADPTR 7.5V 9.75W "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 6745 pcs Duomenų lapas ME10A0702B01.pdf
Įtampa - išvestis 7.5V Įtampa - įėjimas 90 ~ 264 VAC
Dydis / Matmenys 3.31" L x 1.85" W x 1.50" H (84.0mm x 47.0mm x 38.0mm) Serija ME10 (10W)
Naudojamas regionas North America Galia (vatais) 9.75W
Polarizacija Positive Center Išvesties jungtis Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Darbinė temperatūra -20°C ~ 70°C Nėra apkrovos energijos suvartojimo 100mW (Max)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks Įvesties tipas Multi-Blade (Single Blade Included)
Įvesties jungtis NEMA 1-15P Forma Wall Mount
Efektyvumas Level VI Išsamus aprašymas 7.5V 9.75W AC/DC External Wall Mount Adapter Multi-Blade (Single Blade Included) Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 1.3A Laido ilgis 59" (1.50m)