MB24-1.2-AG
Ault / SL PowerAult / SL Power
MB24-1.2-AG Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MB24-1.2-AG
Gamintojas / Gamintojas: Ault / SL Power
Prekės aprašymas AC/DC CONVERTER
Duomenų lapai: MB24-1.2-AG.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Pranešimas
MB24-1.2-AG specifikacijos
Dalies numeris MB24-1.2-AG Gamintojas Ault / SL Power
apibūdinimas AC/DC CONVERTER "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 1281 pcs Duomenų lapas MB24-1.2-AG.pdf
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas - Įtampa - išėjimas 1 24V
Įtampa - įėjimas 100 ~ 240 VAC Įveskite Linear
Dydis / Matmenys 4.88" L x 4.00" W x 1.63" H (124.0mm x 101.6mm x 41.4mm) Serija Linear B
Galia (vatais) - Kiti vardai 271-2987
MB24-1.2-AG-ND
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C (With Derating) Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Chassis Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable
Būtiniausia minimali apkrova - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks
funkcijos Adjustable Output, Remote Sense, Universal Input Efektyvumas 60%
Išsamus aprašymas Linear AC DC Converter 1 Output 24V 1.2A 100 ~ 240 VAC Input Dabartinis - išvestis (maks.) 1.2A