LE500S48VN
Ault / SL PowerAult / SL Power
Ault / SL Power
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LE500S48VN
Gamintojas / Gamintojas: Ault / SL Power
Prekės aprašymas LED DRIVER CV AC/DC 48V 500W
Duomenų lapai: LE500S48VN.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 445 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 445 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Pranešimas
LE500S48VN specifikacijos
Dalies numeris LE500S48VN Gamintojas Ault / SL Power
apibūdinimas LED DRIVER CV AC/DC 48V 500W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 445 pcs Duomenų lapas LE500S48VN.pdf
Įtampa - išvestis 48V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 90VAC Įtampa - įėjimas (maks.) 305VAC
Įveskite - Topologija AC AC Converter
Nutraukimo stilius Wire Leads Dydis / Matmenys 9.80" L x 4.00" W x 1.93" H (248.9mm x 101.6mm x 49.0mm)
Serija LE500 Reitingai IP67
Galia (vatais) 500W Kiti vardai 271-3085
Darbinė temperatūra -10°C ~ 70°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Chassis Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
funkcijos OCP, OTP, OVP, SCP Efektyvumas 93%
Pritemdymas - Išsamus aprašymas 10.4A 48V LED Driver AC AC Converter Topology 1 Output
Dabartinis - išvestis (maks.) 10.4A Patvirtinimai CE