GPM55-12G
Ault / SL PowerAult / SL Power
GPM55-12G Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: GPM55-12G
Gamintojas / Gamintojas: Ault / SL Power
Prekės aprašymas AC/DC CONVERTER 12V 55W
Duomenų lapai: GPM55-12G.pdf
  • Pranešimas
GPM55-12G specifikacijos
Dalies numeris GPM55-12G Gamintojas Ault / SL Power
apibūdinimas AC/DC CONVERTER 12V 55W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5846 pcs Duomenų lapas GPM55-12G.pdf
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas - Įtampa - išėjimas 1 12V
Įtampa - įėjimas 85 ~ 264 VAC Įveskite Open Frame
Dydis / Matmenys 6.30" L x 3.94" W x 1.68" H (160.0mm x 100.0mm x 42.7mm) Serija GPM55
Galia (vatais) 55W Kiti vardai 271-2352
Darbinė temperatūra 0°C ~ 50°C (With Derating) Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Chassis Mount Būtiniausia minimali apkrova No
Efektyvumas 70% Išsamus aprašymas Open Frame AC DC Converter 1 Output 12V 4.7A 85 ~ 264 VAC Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 4.7A Patvirtinimai CE, cURus, TUV
Programos Medical
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
GPM55-12
GPM55-12
Gamintojai: Ault / SL Power
apibūdinimas: AC/DC CONVERTER 12V 55W