GPFM250-5
Ault / SL PowerAult / SL Power
GPFM250-5 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: GPFM250-5
Gamintojas / Gamintojas: Ault / SL Power
Prekės aprašymas AC/DC CONVERTER 5.1V 180W
Duomenų lapai: GPFM250-5.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
GPFM250-5 specifikacijos
Dalies numeris GPFM250-5 Gamintojas Ault / SL Power
apibūdinimas AC/DC CONVERTER 5.1V 180W "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5069 pcs Duomenų lapas GPFM250-5.pdf
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas - Įtampa - išėjimas 1 5.1V
Įtampa - įėjimas 85 ~ 264 VAC Įveskite Open Frame
Dydis / Matmenys 8.00" L x 5.00" W x 1.75" H (203.2mm x 127.0mm x 44.5mm) Serija GPFM250
Galia (vatais) 180W (250W Forced Air) Kiti vardai 271-2152
Darbinė temperatūra 0°C ~ 50°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Chassis Mount Būtiniausia minimali apkrova No
Efektyvumas 75% Išsamus aprašymas Open Frame AC DC Converter 1 Output 5.1V 36A 85 ~ 264 VAC Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 36A Patvirtinimai CE, cURus, TUV
Programos Medical
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
GPFMA13
GPFMA13
Gamintojai: 3M
apibūdinimas: GOLD PRIVACY FILTER MACBOOK 13"