GPFC250-28G
Ault / SL PowerAult / SL Power
GPFC250-28G Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: GPFC250-28G
Gamintojas / Gamintojas: Ault / SL Power
Prekės aprašymas AC/DC CONVERTER 28V 180W
Duomenų lapai: GPFC250-28G.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 305 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 305 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
30 pcs
  • Pranešimas
GPFC250-28G specifikacijos
Dalies numeris GPFC250-28G Gamintojas Ault / SL Power
apibūdinimas AC/DC CONVERTER 28V 180W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 305 pcs Duomenų lapas GPFC250-28G.pdf
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas - Įtampa - išėjimas 1 28V
Įtampa - izoliacija 4kV Įtampa - įėjimas 85 ~ 264 VAC
Įveskite Open Frame Dydis / Matmenys 8.00" L x 5.00" W x 1.75" H (203.2mm x 127.0mm x 44.5mm)
Serija GPFC250 Galia (vatais) 180W (250W Forced Air)
Darbinė temperatūra 0°C ~ 50°C (With Derating) Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Chassis Mount Būtiniausia minimali apkrova No
Efektyvumas 80% Išsamus aprašymas Open Frame AC DC Converter 1 Output 28V 6.5A 85 ~ 264 VAC Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 6.5A Patvirtinimai CE, cURus, TUV