GLD150-48G
Ault / SL PowerAult / SL Power
GLD150-48G Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: GLD150-48G
Gamintojas / Gamintojas: Ault / SL Power
Prekės aprašymas AC/DC CONVERTER 48V 150W
Duomenų lapai: GLD150-48G.pdf
  • Pranešimas
GLD150-48G specifikacijos
Dalies numeris GLD150-48G Gamintojas Ault / SL Power
apibūdinimas AC/DC CONVERTER 48V 150W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5894 pcs Duomenų lapas GLD150-48G.pdf
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas - Įtampa - išėjimas 1 48V
Įtampa - įėjimas 85 ~ 264 VAC Įveskite Open Frame
Dydis / Matmenys 7.00" L x 4.50" W x 1.70" H (177.8mm x 114.3mm x 43.2mm) Serija GLD150
Galia (vatais) 150W (180W Forced Air) Darbinė temperatūra 0°C ~ 50°C
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Chassis Mount
Būtiniausia minimali apkrova No "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
funkcijos Adjustable Output, PFC, Remote Sense, Universal Input Efektyvumas 80%
Išsamus aprašymas Open Frame AC DC Converter 1 Output 48V 3.2A 85 ~ 264 VAC Input Dabartinis - išvestis (maks.) 3.2A
Patvirtinimai CE, cURus, TUV Programos Medical
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
GLD150-48
GLD150-48
Gamintojai: Ault / SL Power
apibūdinimas: AC/DC CONVERTER 48V 150W