GLC65-24G
Ault / SL PowerAult / SL Power
GLC65-24G Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: GLC65-24G
Gamintojas / Gamintojas: Ault / SL Power
Prekės aprašymas AC/DC CONVERTER 24V 65W
Duomenų lapai: GLC65-24G.pdf
  • Pranešimas
GLC65-24G specifikacijos
Dalies numeris GLC65-24G Gamintojas Ault / SL Power
apibūdinimas AC/DC CONVERTER 24V 65W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3961 pcs Duomenų lapas GLC65-24G.pdf
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas - Įtampa - išėjimas 1 24V
Įtampa - įėjimas 90 ~ 264 VAC Įveskite Open Frame
Dydis / Matmenys 5.00" L x 3.00" W x 1.25" H (127.0mm x 76.2mm x 31.8mm) Serija GLC65
Galia (vatais) 65W Kiti vardai 271-2313
GLC6524G
Darbinė temperatūra 0°C ~ 50°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Chassis Mount Būtiniausia minimali apkrova No
Efektyvumas 80% Išsamus aprašymas Open Frame AC DC Converter 1 Output 24V 2.7A 90 ~ 264 VAC Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 2.7A Patvirtinimai CE, cURus, TUV
Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
GLC65-5
GLC65-5
Gamintojai: Ault / SL Power
apibūdinimas: AC/DC CONVERTER 5.1V 65W