CENB1030A1502C01
Ault / SL PowerAult / SL Power
CENB1030A1502C01 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CENB1030A1502C01
Gamintojas / Gamintojas: Ault / SL Power
Prekės aprašymas AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 15V 30W
Duomenų lapai: 1.CENB1030A1502C01.pdf2.CENB1030A1502C01.pdf3.CENB1030A1502C01.pdf
  • Pranešimas
CENB1030A1502C01 specifikacijos
Dalies numeris CENB1030A1502C01 Gamintojas Ault / SL Power
apibūdinimas AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 15V 30W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Svoris 0.441 lb (200.03g) Įtampa - išvestis 15V
Įtampa - įėjimas 100 ~ 240 VAC Dydis / Matmenys 3.78" L x 2.17" W x 1.32" H (96.0mm x 55.0mm x 33.6mm)
Serija CENB1030 (30W) Naudojamas regionas North America
Galia (vatais) 30W Polarizacija Positive Center
Išvesties jungtis Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm Darbinė temperatūra 0°C ~ 40°C
Nėra apkrovos energijos suvartojimo 300mW (Max) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Forma Wall Mount Efektyvumas Level V
Išsamus aprašymas 15V 30W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade, Multi-Blade (Sold Separately) Input Dabartinis - išvestis (maks.) 2A