BVL120600003N
Ault / SL PowerAult / SL Power
BVL120600003N Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BVL120600003N
Gamintojas / Gamintojas: Ault / SL Power
Prekės aprašymas BATTERY CHG UNIV 12VDC @ 600MA
Duomenų lapai: BVL120600003N.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
BVL120600003N specifikacijos
Dalies numeris BVL120600003N Gamintojas Ault / SL Power
apibūdinimas BATTERY CHG UNIV 12VDC @ 600MA "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2020 pcs Duomenų lapas BVL120600003N.pdf
Svoris 226.8g Įtampa - nominali 12V
Įtampa - įėjimas 100 ~ 250 VAC Įveskite Desktop
Nutraukimo stilius 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. Female Dydis / Matmenys 4.21" L x 2.60" W x 1.46" H (107.00mm x 66.00mm x 37.00mm)
Serija BVL Maitinimas - maks 8.82W
Kiti vardai 271-2385 Darbinė temperatūra 5°C ~ 40°C
Ląstelių skaičius 1 Montavimo tipas Desktop
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos LED Indicator
Išsamus aprašymas Desktop Battery Charger 12V 600mA 12V Įkrovimo laikas -
Įkrovimo srovė - maks 600mA Baterijos chemija Lead Acid
Baterijos elemento dydis 12V Patvirtinimai CE, cUL, TUV