SXE15-48S12-R
Astec America (Artesyn Embedded Technologies)Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SXE15-48S12-R
Gamintojas / Gamintojas: Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 12V 15W
Duomenų lapai: SXE15-48S12-R.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
SXE15-48S12-R specifikacijos
Dalies numeris SXE15-48S12-R Gamintojas Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
apibūdinimas DC DC CONVERTER 12V 15W "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5706 pcs Duomenų lapas SXE15-48S12-R.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 12V Įtampa - izoliacija 1.5kV
Įtampa - įėjimas (min.) 33V Įtampa - įėjimas (maks.) 75V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 1.91" L x 1.15" W x 0.34" H (48.5mm x 29.2mm x 8.6mm)
Serija SXE15 Galia (vatais) 15W
Pakuotė - Paketas / dėžutė 12-SMD Module
Darbinė temperatūra -40°C ~ 65°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Efektyvumas 85% Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 1.25A 33V - 75V Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 1.25A Programos ITE (Commercial)