96-080M80
Aries Electronics, Inc.Aries Electronics, Inc.
Aries Electronics, Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 96-080M80
Gamintojas / Gamintojas: Aries Electronics, Inc.
Prekės aprašymas SOCKET ADAPTER QFP TO 80PGA
Duomenų lapai: 96-080M80.pdf
  • Pranešimas
96-080M80 specifikacijos
Dalies numeris 96-080M80 Gamintojas Aries Electronics, Inc.
Galimas kiekis 4521 pcs Duomenų lapas 96-080M80.pdf
Nutraukimo įrašo trukmė 0.125" (3.18mm) Nutraukimas Solder
Serija - Pitch - pranešimas 0.100" (2.54mm)
Pikis - poravimas 0.031" (0.80mm) Kiti vardai Q1183502
Darbinė temperatūra - Pins skaičius 80
Montavimo tipas Through Hole Medžiagų degumo įvertinimas -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Būsto medžiaga -
funkcijos - Išsamus aprašymas IC Socket Adapter QFP To PGA Through Hole
Konvertuoti į (Adapterio pabaiga) PGA Konvertuoti iš (adapterio pabaigos) QFP
Kontaktai medžiaga - pranešimas Brass Alloy Kontaktinė medžiaga - poravimas Copper
Susisiekite su Finish - paštu Tin-Lead Susisiekite su Finish - poravimosi Tin
Tarybos medžiaga FR4 Epoxy Glass
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
96-160M65
96-160M65
Gamintojai: Aries Electronics, Inc.
apibūdinimas: SOCKET ADAPTER QFP TO 160PGA
Sandelyje: 2394 pcs
parsisiųsti: 96-160M65.pdf
RFQ
Gamintojai: Bussmann (Eaton)
apibūdinimas: HVAC HEAD
Sandelyje: 4429 pcs
parsisiųsti:
RFQ
Gamintojai: Kester
apibūdinimas: SOLDER FLUX-CORED/245 .031" 500
parsisiųsti: 96-6040-8832.pdf
Gamintojai: EAO
apibūdinimas: SWITCHING ELEMENT SA 1DC PCB GOL
parsisiųsti:
96-128M80
96-128M80
apibūdinimas: QFP TO PGA 128 PIN
apibūdinimas: SOCKET ADAPTER QFP TO 100PGA
parsisiųsti: 96-100M65.pdf
Gamintojai: Kester
apibūdinimas: SOLDER FLUX-CORED/245 .025 500G
parsisiųsti: 96-7068-8825.pdf
apibūdinimas: SOLDER FLUX-CORED/245 63/37 .024
96-208M50
96-208M50
apibūdinimas: SOCKET ADAPTER QFP TO 208PGA
parsisiųsti: 96-208M50.pdf
96-30
Gamintojai: Bussmann (Eaton)
apibūdinimas: FUSE BUSS ONE TIME
Sandelyje: 592 pcs
apibūdinimas: SOLDER FLUX-CORED/245 .020 500G
Sandelyje: 771 pcs
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus