APS25H12128G-8TM
ApacerApacer
APS25H12128G-8TM Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: APS25H12128G-8TM
Gamintojas / Gamintojas: Apacer
Prekės aprašymas SSD 128GB 2.5" MLC SATA III 5V
Duomenų lapai: APS25H12128G-8TM.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 758 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 758 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
APS25H12128G-8TM specifikacijos
Dalies numeris APS25H12128G-8TM Gamintojas Apacer
apibūdinimas SSD 128GB 2.5" MLC SATA III 5V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 758 pcs Duomenų lapas APS25H12128G-8TM.pdf
Svoris - Įtampa - tiekimas 5V
Įveskite SATA III Greitis - parašykite 175MB/s
Greitis - skaitykite 525MB/s Dydis / Matmenys 100.10mm x 69.85mm x 7.00mm
Serija SFD25H1-M Kiti vardai 1582-1237
86.32EF8.4T78C
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Atminties tipas FLASH - NAND (MLC) Atminties dydis 128GB
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Formos koeficientas 2.5"
Išsamus aprašymas Solid State Drive (SSD) 128GB SATA III FLASH - NAND (MLC) 2.5" 5V Dabartinis - maks 335mA (Typ)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
APS25H12128G-8TMW
APS25H12128G-8TMW
Gamintojai: Apacer
apibūdinimas: SSD 128GB 2.5" MLC SATA III 5V