APS25AFB128G-3BTMT
Produkto peržiūra
Dalies numeris: APS25AFB128G-3BTMT
Gamintojas / Gamintojas: Apacer
Prekės aprašymas 2.5" SATA SSD 15NM MLC DEVSLP 12
Duomenų lapai: APS25AFB128G-3BTMT.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 504 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 504 pcs
  • Pranešimas
APS25AFB128G-3BTMT specifikacijos
Dalies numeris APS25AFB128G-3BTMT Gamintojas Apacer
apibūdinimas 2.5" SATA SSD 15NM MLC DEVSLP 12 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 504 pcs Duomenų lapas APS25AFB128G-3BTMT.pdf
Įtampa - tiekimas 5V Įveskite SATA III
Greitis - parašykite 510MB/s Greitis - skaitykite 510MB/s
Dydis / Matmenys 100.0mm x 69.84mm x 9.30mm Serija SM210-25
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C Atminties tipas FLASH - NAND (MLC)
Atminties dydis 128GB Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Formos koeficientas 2.5"
Išsamus aprašymas Solid State Drive (SSD) 128GB SATA III FLASH - NAND (MLC) 2.5" 5V Dabartinis - maks 470mA