APS25AFB032G-4DTMT
Produkto peržiūra
Dalies numeris: APS25AFB032G-4DTMT
Gamintojas / Gamintojas: Apacer
Prekės aprašymas SU210-25 METAL HOUSING SLC-LITE
Duomenų lapai: APS25AFB032G-4DTMT.pdf
  • Pranešimas
APS25AFB032G-4DTMT specifikacijos
Dalies numeris APS25AFB032G-4DTMT Gamintojas Apacer
Galimas kiekis 5418 pcs Duomenų lapas APS25AFB032G-4DTMT.pdf
Įtampa - tiekimas 5V Įveskite SATA III
Greitis - parašykite 290MB/s Greitis - skaitykite 525MB/s
Dydis / Matmenys 100.0mm x 69.84mm x 9.30mm Serija SU210-25
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C Atminties tipas FLASH - NAND (MLC)
Atminties dydis 32GB "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Formos koeficientas 2.5" Išsamus aprašymas Solid State Drive (SSD) 32GB SATA III FLASH - NAND (MLC) 2.5" 5V
Dabartinis - maks 345mA