APS25AFB016G-4BTWT
Produkto peržiūra
Dalies numeris: APS25AFB016G-4BTWT
Gamintojas / Gamintojas: Apacer
Prekės aprašymas 2.5" SATA3 SSD 9.5MM METAL HOUSI
Duomenų lapai: APS25AFB016G-4BTWT.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 385 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 385 pcs
  • Pranešimas
APS25AFB016G-4BTWT specifikacijos
Dalies numeris APS25AFB016G-4BTWT Gamintojas Apacer
apibūdinimas 2.5" SATA3 SSD 9.5MM METAL HOUSI "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 385 pcs Duomenų lapas APS25AFB016G-4BTWT.pdf
Įtampa - tiekimas 5V Įveskite SATA III
Greitis - parašykite 105MB/s Greitis - skaitykite 135MB/s
Dydis / Matmenys 100.00mm x 69.84mm x 9.30mm Serija SS210-25
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Atminties tipas FLASH - NAND (SLC)
Atminties dydis 16GB "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Formos koeficientas 2.5" Išsamus aprašymas Solid State Drive (SSD) 16GB SATA III FLASH - NAND (SLC) 2.5" 5V
Dabartinis - maks 325mA