APS18AFA512G-B3TM1GL
ApacerApacer
Apacer
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: APS18AFA512G-B3TM1GL
Gamintojas / Gamintojas: Apacer
Prekės aprašymas 1.8" SATA3 SSD MLC 512GB DEVSLP
Duomenų lapai: APS18AFA512G-B3TM1GL.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 234 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 234 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
APS18AFA512G-B3TM1GL specifikacijos
Dalies numeris APS18AFA512G-B3TM1GL Gamintojas Apacer
apibūdinimas 1.8" SATA3 SSD MLC 512GB DEVSLP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 234 pcs Duomenų lapas APS18AFA512G-B3TM1GL.pdf
Įtampa - tiekimas 3.3V Įveskite SATA III
Greitis - parašykite 355MB/s Greitis - skaitykite 505MB/s
Dydis / Matmenys 78.50mm x 54.00mm x 5.00mm Serija SFD18A-M
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C Atminties tipas FLASH - NAND (MLC)
Atminties dydis 512GB "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Formos koeficientas 1.8" Išsamus aprašymas Solid State Drive (SSD) 512GB SATA III FLASH - NAND (MLC) 1.8" 3.3V
Dabartinis - maks 635mA (Typ)