APM2T80P201128GAN-7TMW
ApacerApacer
Apacer
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: APM2T80P201128GAN-7TMW
Gamintojas / Gamintojas: Apacer
Prekės aprašymas SSD 128GB M.2 MLC SATA III 3.3V
Duomenų lapai: APM2T80P201128GAN-7TMW.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 676 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 676 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
APM2T80P201128GAN-7TMW specifikacijos
Dalies numeris APM2T80P201128GAN-7TMW Gamintojas Apacer
apibūdinimas SSD 128GB M.2 MLC SATA III 3.3V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 676 pcs Duomenų lapas APM2T80P201128GAN-7TMW.pdf
Svoris - Įtampa - tiekimas 3.3V
Įveskite SATA III Greitis - parašykite 180MB/s
Greitis - skaitykite 515MB/s Dydis / Matmenys 80.00mm x 22.00mm x 3.80mm
Serija P201-M Kiti vardai 86.A1FF4.BK47C
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Atminties tipas FLASH - NAND (MLC) Atminties dydis 128GB
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Formos koeficientas M.2 Module
Išsamus aprašymas Solid State Drive (SSD) 128GB SATA III FLASH - NAND (MLC) M.2 Module 3.3V Dabartinis - maks 535mA (Typ)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
APM2T80P201128GAN-7TM
APM2T80P201128GAN-7TM
Gamintojai: Apacer
apibūdinimas: SSD 128GB M.2 MLC SATA III 3.3V