APM2T60P200256GAN-GTM1W
ApacerApacer
Apacer
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: APM2T60P200256GAN-GTM1W
Gamintojas / Gamintojas: Apacer
Prekės aprašymas SSD 256GB M.2 MLC SATA III 3.3V
Duomenų lapai: APM2T60P200256GAN-GTM1W.pdf
  • Pranešimas
APM2T60P200256GAN-GTM1W specifikacijos
Dalies numeris APM2T60P200256GAN-GTM1W Gamintojas Apacer
apibūdinimas SSD 256GB M.2 MLC SATA III 3.3V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4735 pcs Duomenų lapas APM2T60P200256GAN-GTM1W.pdf
Svoris - Įtampa - tiekimas 3.3V
Įveskite SATA III Greitis - parašykite 160MB/s
Greitis - skaitykite 440MB/s Dydis / Matmenys 60.00mm x 22.00mm x 3.65mm
Serija P200-M Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 2 (1 Year) Atminties tipas FLASH - NAND (MLC)
Atminties dydis 256GB "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Formos koeficientas M.2 Module Išsamus aprašymas Solid State Drive (SSD) 256GB SATA III FLASH - NAND (MLC) M.2 Module 3.3V
Dabartinis - maks 450mA (Typ)