APM2T60H200256GAN-3TM
ApacerApacer
APM2T60H200256GAN-3TM Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: APM2T60H200256GAN-3TM
Gamintojas / Gamintojas: Apacer
Prekės aprašymas SSD 256GB M.2 MLC SATA III 3.3V
Duomenų lapai: APM2T60H200256GAN-3TM.pdf
  • Pranešimas
APM2T60H200256GAN-3TM specifikacijos
Dalies numeris APM2T60H200256GAN-3TM Gamintojas Apacer
apibūdinimas SSD 256GB M.2 MLC SATA III 3.3V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5337 pcs Duomenų lapas APM2T60H200256GAN-3TM.pdf
Svoris - Įtampa - tiekimas 3.3V
Įveskite SATA III Greitis - parašykite 370MB/s
Greitis - skaitykite 520MB/s Dydis / Matmenys 60.00mm x 22.00mm x 3.88mm
Serija H200-M Kiti vardai 1582-1096
86.A0GG4.3T03C
86.AOGG4.3T03C
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Atminties tipas FLASH - NAND (MLC) Atminties dydis 256GB
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Formos koeficientas M.2 Module
Išsamus aprašymas Solid State Drive (SSD) 256GB SATA III FLASH - NAND (MLC) M.2 Module 3.3V Dabartinis - maks -