APM2T42P100008GAN-ITW
ApacerApacer
Apacer
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: APM2T42P100008GAN-ITW
Gamintojas / Gamintojas: Apacer
Prekės aprašymas M.2 (NGFF) 2242 P100 SLC EXTENDE
Duomenų lapai: APM2T42P100008GAN-ITW.pdf
  • Pranešimas
APM2T42P100008GAN-ITW specifikacijos
Dalies numeris APM2T42P100008GAN-ITW Gamintojas Apacer
Galimas kiekis 5277 pcs Duomenų lapas APM2T42P100008GAN-ITW.pdf
Įtampa - tiekimas 3.3V Įveskite SATA III
Greitis - parašykite 85MB/s Greitis - skaitykite 285MB/s
Dydis / Matmenys 42.00mm x 22.00mm x 3.65mm Serija P100
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Atminties tipas FLASH - NAND (SLC)
Atminties dydis 8GB "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Formos koeficientas M.2 Module Išsamus aprašymas Solid State Drive (SSD) 8GB SATA III FLASH - NAND (SLC) M.2 Module 3.3V
Dabartinis - maks 320mA (Typ)