AP-FD25C22E0128GS-W5TM
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AP-FD25C22E0128GS-W5TM
Gamintojas / Gamintojas: Apacer
Prekės aprašymas PATA 2.5" FLASH DRIVE MLC 128GB
Duomenų lapai: AP-FD25C22E0128GS-W5TM.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 376 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 376 pcs
  • Pranešimas
AP-FD25C22E0128GS-W5TM specifikacijos
Dalies numeris AP-FD25C22E0128GS-W5TM Gamintojas Apacer
apibūdinimas PATA 2.5" FLASH DRIVE MLC 128GB "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 376 pcs Duomenų lapas AP-FD25C22E0128GS-W5TM.pdf
Įtampa - tiekimas 5V Įveskite ATA
Greitis - parašykite 75MB/s Greitis - skaitykite 100MB/s
Dydis / Matmenys 100.00mm x 69.90mm x 9.30mm Serija AFD 257-M
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Atminties tipas FLASH - NAND (MLC)
Atminties dydis 128GB Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Formos koeficientas 2.5"
Išsamus aprašymas Solid State Drive (SSD) 128GB ATA FLASH - NAND (MLC) 2.5" 5V Dabartinis - maks 256mA (Typ)