AP-FD25C22E0032GS-3T
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AP-FD25C22E0032GS-3T
Gamintojas / Gamintojas: Apacer
Prekės aprašymas PATA 2.5" FLASH DRIVE SLC 32GB
Duomenų lapai: AP-FD25C22E0032GS-3T.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 235 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 235 pcs
  • Pranešimas
AP-FD25C22E0032GS-3T specifikacijos
Dalies numeris AP-FD25C22E0032GS-3T Gamintojas Apacer
apibūdinimas PATA 2.5" FLASH DRIVE SLC 32GB "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 235 pcs Duomenų lapas AP-FD25C22E0032GS-3T.pdf
Įtampa - tiekimas 5V Įveskite ATA
Greitis - parašykite 95MB/s Greitis - skaitykite 100MB/s
Dydis / Matmenys 100.00mm x 69.90mm x 9.30mm Serija AFD257
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C Atminties tipas FLASH - NAND (SLC)
Atminties dydis 32GB Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Formos koeficientas 2.5"
Išsamus aprašymas Solid State Drive (SSD) 32GB ATA FLASH - NAND (SLC) 2.5" 5V Dabartinis - maks 265mA (Typ)