WYO182MCMBRAKR
Vishay BC ComponentsVishay BC Components
WYO182MCMBRAKR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: WYO182MCMBRAKR
Gamintojas / Gamintojas: Angstrohm / Vishay
Prekės aprašymas CAP CER 1800PF 440VAC Y5U RADIAL
Duomenų lapai: WYO182MCMBRAKR.pdf
  • Pranešimas
WYO182MCMBRAKR specifikacijos
Dalies numeris WYO182MCMBRAKR Gamintojas Vishay BC Components
apibūdinimas CAP CER 1800PF 440VAC Y5U RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 491185 pcs Duomenų lapas WYO182MCMBRAKR.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - Įvertinta 440VAC
Tolerancija 1800pF Storis (maks.) Y5U (E)
Paviršiaus kalno žemės dydis 0.197" (5.00mm) Dydis / Matmenys 0.315" Dia (8.00mm)
Serija WYO RoHS statusas Bulk
Srauto srovė - žemas dažnis Safety Reitingai X1, Y2
Polarizacija Radial, Disc Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 30 Weeks Gamintojo kodas WYO182MCMBRAKR
Švino stilius - Aukštis - sėdi (maks.) 0.433" (11.00mm)
funkcijos - Gedimo greitis Straight
Išplėstas aprašymas 1800pF ±20% 440VAC Ceramic Capacitor Y5U (E) Radial, Disc ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±20%
apibūdinimas CAP CER 1800PF 440VAC Y5U RADIAL