VKP222MCQDF0KR
Vishay BC ComponentsVishay BC Components
Vishay BC Components
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: VKP222MCQDF0KR
Gamintojas / Gamintojas: Angstrohm / Vishay
Prekės aprašymas CAP CER 2200PF 760VAC Y5U RADIAL
Duomenų lapai: VKP222MCQDF0KR.pdf
  • Pranešimas
VKP222MCQDF0KR specifikacijos
Dalies numeris VKP222MCQDF0KR Gamintojas Vishay BC Components
apibūdinimas CAP CER 2200PF 760VAC Y5U RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 264207 pcs Duomenų lapas VKP222MCQDF0KR.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - Įvertinta 760VAC
Tolerancija 2200pF Storis (maks.) Y5U (E)
Paviršiaus kalno žemės dydis 0.492" (12.50mm) Dydis / Matmenys 0.472" Dia (12.00mm)
Serija VKP RoHS statusas Bulk
Srauto srovė - žemas dažnis Safety Reitingai X1, Y1
Polarizacija Radial, Disc Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 30 Weeks Gamintojo kodas VKP222MCQDF0KR
Švino stilius - Aukštis - sėdi (maks.) 0.591" (15.00mm)
funkcijos - Gedimo greitis Straight
Išplėstas aprašymas 2200pF ±20% 760VAC Ceramic Capacitor Y5U (E) Radial, Disc ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±20%
apibūdinimas CAP CER 2200PF 760VAC Y5U RADIAL