SFR25H0004648FR500
Vishay BC ComponentsVishay BC Components
SFR25H0004648FR500 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SFR25H0004648FR500
Gamintojas / Gamintojas: Angstrohm / Vishay
Prekės aprašymas RES 4.64 OHM 1/2W 1% AXIAL
Duomenų lapai: SFR25H0004648FR500.pdf
  • Pranešimas
SFR25H0004648FR500 specifikacijos
Dalies numeris SFR25H0004648FR500 Gamintojas Vishay BC Components
apibūdinimas RES 4.64 OHM 1/2W 1% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2665368 pcs Duomenų lapas SFR25H0004648FR500.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - darbo 0.5W, 1/2W
Įtampa - suskirstymas - Storis (maks.) ±250ppm/°C
Dydis / Matmenys 0.098" Dia x 0.256" L (2.50mm x 6.50mm) Serija SFR25H
RoHS statusas Tape & Reel (TR) Polarizacija Axial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks Gamintojo kodas SFR25H0004648FR500
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
FIFO 2 Išplėstas aprašymas 4.64 Ohm ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Metal Film
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±1% apibūdinimas RES 4.64 OHM 1/2W 1% AXIAL