S820J33SL0P6UK5R
Vishay BC ComponentsVishay BC Components
Vishay BC Components
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: S820J33SL0P6UK5R
Gamintojas / Gamintojas: Angstrohm / Vishay
Prekės aprašymas CAP CER 82PF 2KV SL RADIAL
Duomenų lapai: S820J33SL0P6UK5R.pdf
  • Pranešimas
S820J33SL0P6UK5R specifikacijos
Dalies numeris S820J33SL0P6UK5R Gamintojas Vishay BC Components
apibūdinimas CAP CER 82PF 2KV SL RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1403428 pcs Duomenų lapas S820J33SL0P6UK5R.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - Įvertinta 2000V (2kV)
Tolerancija 82pF Storis (maks.) SL
Paviršiaus kalno žemės dydis 0.197" (5.00mm) Dydis / Matmenys 0.335" Dia (8.50mm)
Serija S RoHS statusas Tape & Box (TB)
Srauto srovė - žemas dažnis General Purpose Reitingai -
Polarizacija Radial, Disc Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks Gamintojo kodas S820J33SL0P6UK5R
Švino stilius - Aukštis - sėdi (maks.) 0.492" (12.50mm)
funkcijos - Gedimo greitis Formed Leads - Kinked
Išplėstas aprašymas 82pF ±5% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor SL Radial, Disc ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±5%
apibūdinimas CAP CER 82PF 2KV SL RADIAL